XII ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ» – 2023

Дата: 16.01.2023 14:28

Фото без опису

Щороку, 28 квітня, в Україні відзначається День охорони праці. У межах його відзначення Державна служба України з питань праці спільно з ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» проводять ХІІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2023. Адже, незважаючи на війну й складну ситуацію в Україні, дуже важливо, щоб діти мали змогу займатися творчістю.
  Конкурс проводиться у два етапи. На першому етапі, що триває з грудня по лютий, територіальні органи Держпраці проводять відбіркові тури в областях.
  Другий фінальний етап організовує ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» за участі Держпраці України з березня по квітень.
  Учасниками конкурсу є учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів, у трьох вікових групах:
перша група – віком від 6 до 10 років;
друга група – віком від 11 до 14 років;
третя група – віком від 15 до 18 років.
  Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок.
  Конкурсні роботи мають висвітлювати тему охорони праці та промислової безпеки, а саме: безпечного ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості; сільському, лісовому та ліфтовому господарствах; медичній сфері; будівництві; на транспорті тощо.
  На переможців чекають Дипломи, відзнаки, а також чудові призи та цінні подарунки.
  Детальніше з Положенням про проведення конкурсу можна ознайомитися за посиланням.