Вітання з Днем Соборності України

Дата: 20.01.2023 14:23

Шановні жителі громади!

Щиро вітаю вас із Днем Соборності України!

22 січня навіки залишиться в історії українського народу як величне національне свято. Саме в цей день 1919 року було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Відтоді День Соборності нагадує нам про те, що сила нашої Батьківщини – в єдності. І не лише територій, а дій і сердець.

Війна, яку так підступно розпочала росія, ще більше загартувала нас, тепер увесь світ бачить нашу державу цілісною, злагодженою і сильною.

Всіх українців сьогодні об’єднують однакові прагнення, і ніхто не зможе заперечити, що ми хочемо жити в соборній і вільній державі.

Відзначення Дня Соборності - це не тільки суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок – берегти світлу пам'ять незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності, державності.

Тож вшануймо їх і працюймо разом для світлого майбутнього нашої рідної України! І усвідомлюймо – що лише в єдності і взаємній підтримці зуміємо стати щасливими і заможними господарями на своїй землі.

Слава Україні! Слава її Героям!

З повагою, Кетрисанівський сільський голова  Віктор Поліщук