29 січня - День пам’яті Героїв Крут

Дата: 27.01.2023 12:26

Фото без описуШановні жителі громади!

29 січня 2023 року Україна вшановує 105-у річницю героїчного бою під Крутами, який відбувся у 1918 році під час наступу більшовицьких військ на Київ.

Бій під Крутами належить до трагічних, але повитих славою сторінок української історії. Той мужній опір, який чинили близько чотирьох сотень київських курсантів майже 5-тисячному більшовицькому війську, закарбувався в національній пам’яті українців. Він став нагадуванням майбутнім поколінням про велику ціну, яку ми заплатили за власну державність, про незламність українського духу, який допомає зараз нашим мужнім воїнам боронити Батьківщину від підступного ворога.

Тож вшануймо героїзм української молоді, справжніх патріотів, які загинули у нерівному бою, виборюючи українську державність. У холодному січні 1918 року ці хлопці подали усій нашій нації приклад беззавітного служіння своїй країні.

Пам'ятаймо це...

Слава Нації!

З повагою, Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук.