У Кетрисанівській громаді відзначили День Соборності України

Дата: 24.01.2023 11:21

22 січня у Кетрисанівській громаді відзначили День Соборності України.

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. Лише за умови політичної та економічної незалежності ми можемо претендувати на гідне місце України в світі. Лише сильна держава та сильна влада може убезпечити націю від служіння чужим інтересам. Ось чому ми зобов’язані плекати ідеал власної соборної держави й віддавати йому всі свої сили та здібності. Об’єднавча акція 1919 року залишила глибинний слід в історичній пам’яті українців. Сьогодні українцям знову приходиться боротися за свою єдність, захищати цілісність і суверенітет рідної країни!

В закладах культури Кетрисанівської сільської ради, зокрема сільських будинках культури та бібліотеках, до Дня Соборності України було проведено заходи де розповідалося про цю визначну подію української історії, з використанням мультимедійних засобів ,літературно-музичних композицій, показом відеохроніки.

У вшануванні загиблих героїв,покладанні квітів взяли участь посадовці громади.