Відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради

28 лютого 2024 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Кетрисанівської сільської ради, яке провів сільський голова Віктор Поліщук. У засіданні прийняли участь 27 членів виконкому, які опрацювали 51 проєкт рішень. Два проєкти, що стосувалися змін до структур дошкільних закладів освіти у селах Благодатне та Златопілля було виключено з порядку денного у зв’язку з додатковим вивченням цих питань.

08:44 29.02.2024

Витязівському ліцею передано шкільний автобус, який придбано за кошти сільського бюджету

Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук та секретар сільської ради Людмила Олексієнко передали шкільний автобус, який було придбано за кошти сільського бюджету Витязівському ліцею.

11:31 27.02.2024

У бібліотеках громади відбулися заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

З метою належного вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні в бібліотеках-філіях закладу КЗ “Публічна бібліотека” Кетрисанівської сільської ради проведено години пам'яті, бесіди, виставки, історико-патріотичні подорожі.

15:37 20.02.2024

Спільно з районною  організацією УСВА вшанували воїнів-інтернаціоналістів Кетрисанівської та Бобринецької громад

Спільно з районною організацією УСВА вшанували воїнів-інтернаціоналістів Кетрисанівської та Бобринецької громад

Щороку 15 лютого ми згадуємо страшні події афганської війни, яка закінчилася саме цього дня 35 років тому. Відтоді ця дата увійшла в історію як День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

15:01 15.02.2024