До уваги суб’єктів господарювання усіх форм власності та фізичних осіб

Згідно з розпорядженням начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрія Райковича від 09.01.2024 №5-р суб’єктам господарювання усіх форм власності, що здійснюють діяльність на території Кіровоградської області, та фізичним особам під час комендантської години та у темну пору доби у разі надходження сигналів «Повітряна тривога» та визначених додаткових сигналів ЗАБОРОНЕНО експлуатацію джерел виробничого шуму (у тому числі сільськогосподарської техніки).

13:58 09.01.2024

До уваги усіх землекористувачів водного фонду!

Відповідно до статті 35 Закону України "Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів", п.2 ст.5 Закону України "Про аквакультуру" звертаємо увагу землекористувачів водного фонду про необхідність подання щорічної звітності №1А-аквакультура до 10 січня 2024 року.

09:38 02.01.2024

Розмір адмінзбору на 2024 рік

Повідомляємо, що з 1 січня 2024 року змінюється розмір адміністративного збору по послугам з реєстрації місця проживання.

16:44 28.12.2023

Вшанували пам'ять загиблих воїнів-афганців

Сьогодні афганці Кетрисанівської та Бобринецької громад згадують день введення радянських військ до Афганістану. Це відбулося 25 грудня 1979 року. У цей пам’ятний день ветерани Афганської війни вшановують пам'ять загиблих друзів, зустрічаються і згадують війну, яку довелося пережити.

11:12 25.12.2023