Дата: від до Скинути

Шановним жителям Кетрисанівської громади — щирі вітання з Всесвітнім днем волонтера!

5 грудня в усьому світі відзначається День волонтера — свято доброчинників, людей, які не з примусу, а з власної волі і з власних переконань приходять на допомогу людям, соціальним групам, які потребують підтримки у складних життєвих ситуаціях.  Волонтерський рух в Україні, зокрема у Кетрисанівській громаді, а це усі села колишнього Бобринецького району, набув сили з 2014 року, коли виникла потреба у підтримці української армії, добровольців, які пішли захищати державу на Схід  в АТО.

17:21 03.12.2021

Соціальні послуги на Гіді

Отримання державних послуг має бути простим та зручним — особливо якщо йдеться про соціальні послуги. Тепер не обов'язково ходити в держоргани, щоб дізнатися, як отримати соціальні виплати. Це підкаже Гід із державних послуг.  Підготували добірку соціальних послуг на Гіді:

17:55 02.12.2021