Дата: від до Скинути

Власне житло отримали двоє осіб з числа дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування

16 та 18 листопада 2022 року відбулися засідання місцевої комісії Кетрисанівської сільської ради з питань формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету за відповідними напрямами.

13:58 25.11.2022

У Кетрисанівській громаді проведено заходи з нагоди Дня Гідності і Свободи

21 листопада 2022 року у селах Кетрисанівської сільської територіальної громади було проведено заходи, присвячені вшануванню подвигу учасників Революції Гідності за участі апарату сільської ради, представників закладів культури та громадськості.

13:34 25.11.2022

Відбулося засідання виконавчого комітету Кетрисанівської сільської ради

Сьогодні, 18 листопада, під головуванням Кетрисанівського сільського голови Віктора Поліщука, відбулося засідання виконавчого комітету Кетрисанівської сільської ради, на якому прийнято ряд важливих питань.

15:36 18.11.2022

З професійним святом привітали працівників культури та аматорів народного мистецтва Кетрисанівської громади

9 листопада своє професійне свято відзначали працівники культури та аматори народного мистецтва. Попри війну ці талановиті люди бережуть і розвивають українську культуру, вони самовіддано працюють на Перемогу на своєму фронті.

09:37 10.11.2022

Вітання працівникам культури та майстрам народного мистецтва

9 листопада ми відзначаємо Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва! Тож щиро вітаю зі святом всіх тих, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу!

22:54 08.11.2022