Дорогі жителі громади!

28 жовтня ми відзначаємо День визволення України від фашистських загарбників під час Другої світової війни.

00:02 28.10.2022

Привітали військових зі святами

Наші українські військові – найкращі люди планети. Весь світ захоплено дивиться на них. Щодня і щоночі вони захищають нас та оберігають від підступного ворога. У жорстоких боях, під сталевим дощем російських снарядів вони відважно тримають кожен клаптик української землі.

18:15 14.10.2022

Відвідали родини загиблих захисників України

Сьогодні, 14 жовтня, в нашій державі відзначається День захисників і захисниць України, під час святкування якого ми вшановуємо військовослужбовців та пам'ять тих, хто віддав життя за мир в Україні та територіальну цілісність нашої держави.

10:49 14.10.2022

Шановні жителі Кетрисанівської громади!

14 жовтня для України є символічною датою. У цей день ми відзначаємо відразу три свята - День захисників і захисниць України, Покрови Пресвятої Богородиці, яка вважалася покровителем українських воїнів у різні часи, та День українського козацтва.

00:01 14.10.2022

Відбулося засідання виконавчого комітету Кетрисанівської сільської ради

Сьогодні, 07 жовтня, під головуванням Кетрисанівського сільського голови Віктора Поліщука відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради, на якому розглянуто 12 питань порядку денного.

15:38 07.10.2022

Шановні працівники освіти, дорогі наші вчителі!

Праця вчителя є найбільшим скарбом суспільства. Ви формуєте наше майбутнє, відкриваєте перед всіма нами знання, даєте перші незабутні уроки  добра, чесності і справедливості, любові до Батьківщини.

15:36 30.09.2022