Дата: від до Скинути

Увага! У Кетрисанівській сільській раді оголошено громадське обговорення по перейменуванню вулиць, провулків та населених пунктів

Інформуємо про початок проведення громадського обговорення та внесення пропозиції  щодо перейменування вулиць, провулків та населених пунктів Кетрисанівської сільської ради та запрошуємо усіх бажаючих жителів відповідних сіл долучитись до обговорення.

16:42 12.12.2023

У Кетрисанівській сільській раді вітали з Днем місцевого самоврядування

Сьогодні, 07 грудня, начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович, голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд в режимі онлайн-конференції привітали громади Кіровоградської області з Днем місцевого самоврядування. Вони дякували за те, що місцеве самоврядування продовжує працювати та робити свій вклад у перемогу.

13:07 07.12.2023

Привітали з Днем Cвятого Миколая дітей Кетрисанівської громади, які  найбільше потребують уваги, піклування та підтримки

Привітали з Днем Cвятого Миколая дітей Кетрисанівської громади, які найбільше потребують уваги, піклування та підтримки

День Святого Миколая у грудні розпочинає цикл зимових свят в Україні. Це велике церковне свято і улюблений день дітлахів, які традиційно отримують «від Миколая» солодкі подарунки.

16:30 06.12.2023