Відділ культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту

Команди Кетрисанівської громади створені і готові перемагати!

В рамках підготовки до обласних спортивних ігор серед команд територіальних громад та міст області у 2022 році, 13 лютого спортсмени громади зустрілися у с.Тарасівка, де проходив другий відбірковий етап змагань громади з волейболу класичного серед чоловіків.

11:15:00 22.02.2022

Пройшов І етап відбіркових змагань з волейболу

В рамках підготовки до обласних спортивних ігор серед команд об’єднаних територіальних громад та міст Кіровоградської області у 2022 році в Кетрисанівській громаді було проведено І етап відбіркових змагань з волейболу серед чоловіків.    30 січня спортсменів радо зустрічало с.Федіївка. Майже чотири години змагань минули як одна хвилина. Результатом спортивної зустрічі стала перемога команди с. Витязівка і безліч позитивних емоцій.  Щира вдячність старостам сіл Федіївки та Витязівки, директору Федіївської школи, а також художньому керівнику Федіївської філії КЗ "Кетрисанівський базовий сільський  будинок культури" за сприяння в проведенні спортивних перегонів.    Про наступний етап відбіркових змагань буде повідомлено додатково, тож до нових зустрічей, спортсмени Кетрисанівської громади!

14:19:07 04.02.2022

Рій "Характерники" показав міцний характер на обласному рівні

З 20 по 25 травня 2021 року рій "Характерники" комунального закладу "Олексіївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Кетрисанівської сільської ради взяв участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл ("Джура") в дистанційній формі.

09:53:53 16.06.2021

Популяризація електронних довірчих послуг серед населення Кетрисанівської громади

Відділ культури, туризму, сім'ї, молоді та  спорту Кетрисанівської сільської ради інформує, що Міністерством цифрової трансформації України розроблено освітній серіал щодо електронного цифрового підпису, який доступний за електронним посиланням: https://cutt.ly/xcS5OzU/.

14:31:38 27.04.2021

Легкоатлети Кетрисанівської ТГ змагалися в м.Кропивницькому

У рамках обласної Спартакіади 2021 серед ОТГ Кіровоградської області 24 квітня на стадіоні "Зірка" в м.Кропивницькому було проведено змагання з легкої атлетики.   Учасниками даних змагань були й спортсмени Кетрисанівської ТГ. Наша команда легкоатлетів гідно боролася за перемогу, хоч і поступалася більш досвідченим й сильним суперникам. В кінцевому рахунку до скарбнички командного заліку додалося ще 383 бали.    Підготував команду вчитель Олексіївської школи Олексій Шкрьобка, який власним прикладом показав, як треба долати перешкоди й вирішувати задачі.  Бажаємо учасникам не зупинятися на досягнутому й долати нові вершини з легкістю та запалом.    Вже традиційно підвіз і харчування команд організовано коштом Кетрисанівської сільської ради за сприяння сільського голови Віктора ПОЛІЩУКА.

12:21:42 27.04.2021

Команда футболістів в трійці кращих

18 квітня в Суботцях пройшли зональні змагання з міні-футболу в рамках Спартакіади серед ОТГ Кіровоградської області.         Команда футболістів Кетрисанівської ТГ продемонструвала найкращі результати й виборола можливість змагатися в фіналі 24 квітня 2021 року в м. Кропивницький.    У фіналі наші гравці зіграли 3 гри з Катеринівською ТГ, Вільшанською ТГ та Петрівською ТГ: з перемогою, поразкою та нічиєю. Довелося спорстменам грати по дощу, в сніг та під палючим сонцем, але це не завадило  хлопцям гідно боротися до кінця.   За підсумковими результатами Кетрисанівські спорстмени посіли 3 місце серед 17 команд сільських рад. Громада вітає хлопців з гарними результатами й бажає подальших перемог.     Підвіз і харчування команди організовано коштом Кетрисанівської сільської ради за підтримки сільського голови Віктора  ПОЛІЩУКА.

11:17:10 27.04.2021

Пам'ятаємо. Шануємо. Не забудемо.

На базі Червонопільської школи 16 березня 2021 року відбулася товариська зустріч з волейболу присвячена Дням визволення сіл Кетрисанівської громади від німецько-фашистських загарбників.

10:38:09 23.03.2021