День єднання в закладах освіти Кетрисанівської сільської ради

На виконання указа президента України №53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського  суспільства» 16 лютого 2022 року у закладах освіти Кетрисанівської сільської ради о 10.00. годині ранку було піднято Державні Прапори України та виконано Державний Гімн України.

17:06:39 17.02.2022

Вшанування пам’яті громадян, які виконували військовий обов’язок на території інших держав

З метою вшанування пам’яті громадян, які виконували військовий обов’язок на території інших держав, та формування в учнівської молоді активної громадянської позиції і шанобливого ставлення до воїнів-інтернаціоналістів,  закладами загальної середньої освіти Кетрисанівської громади протягом лютого 2022 року були проведені заходи виховного характеру.

13:57:30 16.02.2022

Підсумки конкурсу "  Україна без насильства - очима дитини"

Сьогодні, 04 лютого 2022 року, в м. Кропивницький  відбулося  підведення підсумків Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» , а саме конкурсу  малюнків на тему:     « Україна без насильства - очима дитини» ,  організованого депутатською групою «Рівні можливості» Кропивницької районної ради Кіровоградської області.

14:09:39 07.02.2022

Майстер-класи фахівців для учнів

В «Будинку дитячої творчості» вже стало доброю традицією проводити майстер –класи до різноманітних свят  в закладах загальної середньої освіти Кетрисанівської громади. Ось і сьогодні 03 лютого 2022 року керівники гуртків комунального закладу «Будинок дитячої творчості» Кетрисанівської сільської ради завітали до    Чарівнянського ЗЗСО.

11:28:01 07.02.2022

Відбувся конкурс на заміщення вакантних посад директорів комунальних закладів загальної середньої освіти

05 липня 2021 року о 9.00 в приміщенні Кетрисанівської сільської ради відбувся конкурс на заміщення вакантних посад  директорів комунальних закладів загальної середньої (протокол від 05.07.2021 №2) Рішенням конкурсної комісії кандидатура Воронова Миколи Івановича рекомендована для призначення на посаду директора комунального закладу «Буховецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Кетрисанівської сільської ради. Кандидатура Дмитрян Валентини Вікторівни рекомендована рекомендована для призначення на посаду директора комунального закладу «Рощахівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Кетрисанівської сільської ради. Кандидатура Шеремет Наталії Петрівни рекомендована для призначення на посаду директора комунального закладу «Верхньоінгульський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Кетрисанівської сільської ради. Кандидатура Небелиці Ліни Володимирівни рекомендована для призначення на посаду директора комунального закладу «Апрелівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів» Кетрисанівської сільської ради. Кандидатура Гавриш Ольга Олексіївни рекомендована для призначення на посаду директора комунального закладу «Сугокліївський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів» Кетрисанівської сільської ради. Кандидатура Галиш Людмили Миколаївни рекомендована для призначення на посаду директора комунального закладу «Червонопільський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів» Кетрисанівської сільської ради.

23:20:30 05.07.2021

Засідання конкурсної комісії

02 липня 2021 року в приміщенні Кетрисанівської сільської ради відбулося перше  засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів загальної середньої освіти.

14:39:14 02.07.2021

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЕТАП ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ “СОКІЛ” (“ДЖУРА”)

14 травня 2021 року за сприяння відділу освіти та комунальної установи “Центр професійного розвитку” Кетрисанівської сільської ради на базі комунального закладу “Тарасівський заклад загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів” відбувся територіальний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”).

10:04:27 14.05.2021