Запобігання корупції

Інформація про проходження перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”, постановою КМУ від 25 березня 2015 р. № 171 "Про затвердження Порядку проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, і внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України"

Заяви Олексієнко Л.Й.

Інформація про проходження перевірки особи, яка обрана на посаду секретаря Кетрисанівської сільської ради, та яка пройшла перевірку відповідно до Закону України “Про очищення влади” (оновлено 05.02.2021р.)

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, Кетрисанівською сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Олексієнко Людмили Йосипівни.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Олексієнко Людмили Йосипівни не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

Заяви Гурдиша Д.Ю.

Заяви Косенка О.С.