Актуальна інформація

Відбудеться семінар про старт ринку землі

На виконання Концепції Державної цільової програми розвитку аграрного сектору економіки на період до 2021 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.12.2015 р. № 1437-р, та Меморандуму про співпрацю від 15.05.2018 р., Департамент агропромислового розвитку Кіровоградської облдержадміністрації спільно з Центром професійних бухгалтерів (Метелиця В.М.) організовує навчальні заходи в рамках реалізації завдань Департаменту.

11:20:55 06.07.2021

Про проект "Рука допомоги"

З 1 січня наступного року в Україні починає діяти державна програма, яка перетворюватиме малозабезпечених і довготривалих безробітних на підприємців.

15:24:13 05.07.2021

Удосконалення інструментів пробації

Пробація України – можливості для змін! Це слоган пробації України, який містить багатогранну філософію широких можливостей - від зміни правосвідомості та життя окремого правопорушника, зміни підходів до реабілітації правопорушників та інтересів громади до зміни суспільства і держави в цілому. Натепер в Україні активно впроваджується нова модель роботи із правопорушниками, не пов’язана із позбавленням волі – система пробації.

14:58:04 29.06.2021

Про підсумки круглого столу в рамках другого етапу онлайн-конференції Програми підтримки реформи Держгеокадастру сільськими громадами

24 червня 2021 року Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) за підтримки Програми USAID АГРО провела другу онлайн-конференцію у форматі круглого столу в рамках реалізації програми підтримки реформи Держгеокадастру сільськими громадами.

14:30:46 29.06.2021

Шановні мешканці області!

Адміністрація ПрАТ "Кіровоградобленерго" сповіщає, що внаслідок несприятливих погодних умов (грози, в окремих районах град, вітер до 15-20 м/с.) на території нашої області можуть статися обриви проводів ліній електропередач.

15:20:12 16.06.2021

5 фактів про електронну трудову книжку

10 червня 2021 року набрав чинності Закон України, яким запроваджено облік трудової діяльності працівника в електронній формі в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (далі – Реєстр застрахованих осіб).

15:17:24 16.06.2021

Немає документів, щоб підтвердити стаж? Шукайте свідків!

Як відомо, основним документом, який підтверджує стаж роботи до 01.01.2004 року, є трудова книжка. Проте у зв’язку з некоректним її веденням та заповненням, перед майбутніми пенсіонерами постає питання стосовно необхідності підтвердження наявного трудового стажу у порядку та спосіб, встановлені чинним законодавством.

10:42:37 15.06.2021