Актуальна інформація

Роботодавці Кіровоградщини вже сплатили понад 4 млрд грн ЄСВ

Велика кількість податків, допомог та виплат прив’язана до розміру мінімальної заробітної плати. Наприклад, якщо мінімальний розмір єдиного соціального внеску (22 % від розмір мінімальної заробітної плати) з 01.01.2021 становив 1320 грн (6000 грн х 22 %), то з 01.12.2021 – після збільшення розмір мінімальної заробітної плати – становитиме 1430 грн (6500 грн х 22 %).

17:00:58 18.11.2021

Допомога по утриманню дитини на Гіді

На яку допомогу при народженні дитини можуть розраховувати батьки? Скільки становить грошова компенсація в «пакунку малюка»? Як оформити допомогу на дитину з багатодітної сім'ї? Як отримати допомогу на дитину одинокій матері або при усиновленні дитини? Про все це розповість Гід із державних послуг. Для вашої зручності підготували добірку держпослуг, які пов’язані з виплатами на утримання дітей.

17:04:29 16.11.2021

Чи є об’єктом одноразового (спеціального) добровільного декларування житловий будинок, який перебуває у спільній сумісній або спільній частковій власності кількох осіб?

Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує,  що у період з 01 вересня 2021 року до 01 вересня 2022 року триває  одноразове  (спеціальне) добровільне декларування, яке  передбачає сплату збору з одноразового  (спеціального) добровільного декларування.

10:54:56 02.11.2021

ДПС забезпечує інформаційну та консультаційну підтримку кампанії одноразового (спеціального) добровільного декларування

В Україні триває кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування, під час якої громадяни мають можливість задекларувати активи, з яких раніше не були сплачені податки, та почати свою податкову історію з «чистого аркуша».

10:43:06 02.11.2021

Уряд схвалив зміни до Податкового кодексу України в частині встановлення місячної звітності зі сплати єдиного внеску і податку на доходи фізичних осіб

Головне управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що Кабінет Міністрів України схвалив проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб».

10:40:38 02.11.2021