Актуальна інформація

Оберіть зручну для вас форму звернення за призначенням пенсії

Як відомо, Пенсійний фонд України не стоїть осторонь інновацій, які на етапі модернізації системи надання відомчих послуг, привнесливідповідні корективи до традиційних форм подання документів для призначення пенсії.

16:49:37 19.07.2021

ЗБИРАННЯ НАСІННИЦЬКИХ ПОСІВІВ РАННІХ ЗЕРНОВИХ: ЯК МІНІМІЗУВАТИ ВТРАТИ

Збирання врожаю, а особливо з насінницьких посівів – найбільш відповідальний період у технології вирощування зернових культур. Головна вимога при проведенні даного заходу полягає в тому, щоб зібрати біологічний урожай при мінімальних втратах, зберігши високі посівні якості.

16:47:41 19.07.2021

Чорнобильцям збільшено пенсію

29 червня 2021 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», в частині визначення мінімальних розмірів пенсій по інвалідності та розмірів мінімальних пенсійних виплат.

15:41:17 12.07.2021

Відбудеться семінар про старт ринку землі

На виконання Концепції Державної цільової програми розвитку аграрного сектору економіки на період до 2021 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.12.2015 р. № 1437-р, та Меморандуму про співпрацю від 15.05.2018 р., Департамент агропромислового розвитку Кіровоградської облдержадміністрації спільно з Центром професійних бухгалтерів (Метелиця В.М.) організовує навчальні заходи в рамках реалізації завдань Департаменту.

11:20:55 06.07.2021

Про проект "Рука допомоги"

З 1 січня наступного року в Україні починає діяти державна програма, яка перетворюватиме малозабезпечених і довготривалих безробітних на підприємців.

15:24:13 05.07.2021