Актуальна інформація

«Школа птахівника -2021»

ГС Міжрегіональний Союз птахівників та кормовиробників України  проводить набір слухачів на участь у безкоштовних онлайн-тренінгах для мешканців сільської місцевості,  працівників  птахівницьких ММСП, представників особистих селянських та сімейних фермерських господарств у секторі виробництва продукції птахівництва , які прагнуть розробити ефективний  бізнес-план  розведення свійської птиці.

14:06:53 15.03.2021

Індексація пенсій відбудеться з 1 березня 2021 року

Пенсіонери Кіровоградщини з нетерпінням чекають проведення індексації пенсій. А що таке «індексація»? Більшість вже чули про цифру в 11 % і самостійно обраховують свою пенсійну виплату– просто помноживши її на 11 %. Це хибний розрахунок!

13:55:22 02.03.2021

ПАМ'ЯТКА по декларуванню доходів одноосібниками

Звертаємо увагу, що обов’язок громадянина подати річну декларацію передбачає ст. 67 Конституції України - Основного закону нашої держави ( зобов’язує кожного громадянина сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом).

13:39:03 02.03.2021

Звертаємо увагу, що Кабінетом Міністрів України 22 липня 2020 року прийнято постанову № 650, якою затверджено Правила утримання та збереження полезахисних лісових смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення, а також внесено зміни до Типового договору оренди землі, затвердженого постановою Кабінетів Міністрів України від 3 березня 2004 року № 220.

13:36:33 02.03.2021