Бобринецький відділ Кропивницької філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Нове у законодавстві про зайнятість: основні новації та шляхи впровадження

Про нові положення в законодавстві, що регулюють сферу зайнятості, сьогодні йшлося під час інформаційної зустрічі, що була організована обласним центром зайнятості для представників органів влади та місцевого самоврядування.

09:33:44 16.11.2022

Безкоштовний курс «Як знайти роботу під час війни‎»

Під час війни наше життя змінюється. Зміни стосуються всього: звичного порядку речей, організації побуту, планування майбутнього. У нових умовах багато людей втратили і домівку, і роботу. Якщо взяти до уваги ще й надзвичайно тяжкий морально-психологічний стан, у якому опинилися більшість людей, то можна зрозуміти: пошук нової роботи в нинішніх умовах – неабияке випробування. Часто людина не може знайти в собі ресурсу, щоб бодай відкрити спеціальний сайт і ознайомитися з вакансіями, уже не говорячи про те, щоб комусь телефонувати та про щось домовлятися.

15:27:01 08.11.2022