Програма безкоштовної   психо-соціальної допомоги   #Поруч_Кропивницький

Програма безкоштовної психо-соціальної допомоги #Поруч_Кропивницький

Проєкт #Поруч_Кропивницький є важливою ініціативою, оскільки забезпечення психологічної допомоги є необхідним кроком для зміцнення добробуту та здоров'я нашого суспільства. Ми розуміємо, що складні життєві обставини можуть виникати у кожного з нас, і хочемо зробити все можливе, щоб допомогти тим, хто переживає важкі моменти в своєму житті.

14:34 16.06.2023

Як отримати допомогу на поховання у разі смерті застрахованої особи або членів сім’ї, які перебували на її утриманні?

Інформація про те, що Пенсійний фонд України виплачує допомогу на поховання у разі смерті пенсіонера у розмірі двомісячної пенсії померлого тим особам, які здійснили поховання, або якщо померла особа була “військовим” пенсіонером, то особі, яка здійснила поховання, виплачується допомога у розмірі тримісячної пенсії, але не менше п’ятикратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, – відома багатьом.

13:18 14.06.2023

Прийом педіатра дільничого

КНП "Кетрисанівський ЦПМСД" повідомляє жителів Кетрисанівської ОТГ,  що в Кетрисанівській амбулаторії монопрактики сімейної медицини , проводить прийом та укладає  декларації  з  дитячим населенням   лікар - педіатр дільничний ТКАЧЕНКО Ірина Ігорівна ( графік роботи з 08:00 до 13:45 пн.-пт.),      для заключення декларацій  звертатися  за адресою:  село Кетрисанівка, вул. Соборна, 17А. Контактний номер телефону медичной сестри, Долинська Леся Володимирівна +380961540203.    Ірина Ігорівна розпочала трудову діяльність  у 2012 році на посаді лікаря-педіатра дитячої консультації Скадовської центральної районної лікарні Херсонської області. З 2018 року працює на посаді лікаря-педіатра дільничного с. Зелений Під  Каховського району Херсонської області.    Має досвід роботи  з   ведення  амбулаторного прийому, обслуговування пацієнтів вдома, діагностики і лікування захворювань дитячого віку, диспансеризація дітей першого року життя і хронічних хворих, організація раціонального вигодовування дітей раннього віку, визначення тактики вакцинації, надання невідкладної допомоги при ургентних станах, надання медичної допомоги дітям в загальноосвітніх установах: проведення поточних оглядів, імунопрофілактика, диспансеризація, ведення облікової та звітної документації.

09:33 13.06.2023

Про зміни в податковому законодавстві, які сприятимуть підтримці бізнесу в умовах дії воєнного стану

Деклараційна кампанія 2023: граничні строки сплати податкових зобов’язань Щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій    Нові сервіси ДПС:  «Калькулятор податку на майно»

08:54 13.06.2023