Відбулася конференція освітян Кетрисанівської громади

30 серпня 2023 року у великій залі адміністративного приміщення м.Бобринець зібралися педагоги закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Кетрисанівської сільської ради на пленарну частину конференції Серпневий інтенсив «Освіта наближає перемогу: досвід, цінності, можливості».

16:17 31.08.2023

Бібліотекарями Кетрисанівської громади проведено тематичні заходи до Дня пам’яті захисників України

З нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України бібліотекарями комунального закладу «Публічна бібліотека» та бібліотеками-філіями громади проведено тематичні заходи в рамках акції пам’яті "Сонях".

13:51 29.08.2023

У Кетрисанівській громаді вшанували загиблих захисників

Сьогодні, 29 серпня, Україна відзначає День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. У цей день наша країна вшановує тих, хто віддав найцінніше - власне життя, захищаючи право українців на самостійність.

13:10 29.08.2023