Дата: від до Скинути

Провела засідання постійна комісія сільської ради з питань бюджету, фінансів, власності

Сьогодні, 28 вересня 2023 року, під керівництвом Сергія Бергера працювала постійна комісія сільської ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності  та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

15:50 28.09.2023

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради

Сьогодні, 27 вересня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Кетрисанівської сільської ради, яке провів сільський голова Віктор Поліщук. У засіданні прийняли участь 24 члени виконкому, 6 були відсутні з поважних причин.

15:08 27.09.2023

Дякуємо усиновлювачам за милосердя

В день святих Віри Надії та Любові, а також їхньої матері Софії відзначається День усиновлення в Україні, який святкується 17 вересня.

14:18 19.09.2023