Перереєстрація авто скоро в Дії

Незабаром у застосунку Дія запрацює одна з найочікуваніших послуг для водіїв — перереєстрація авто онлайн. Сервіс повністю змінить підхід до купівлі-продажу авто. Долучайтеся до тестування, щоб першими скористатися зручною послугою.

16:03 31.10.2023

Державні послуги для захисників і захисниць України — на Гіді

Робимо все можливе, щоб українські військові отримували всі необхідні послуги швидко й зручно. На Гіді з державних послуг ветерани та члени їхніх сімей можуть знайти покрокові інструкції про те, як оформити потрібні довідки чи одержати допомогу від держави.   Шукайте потрібний сервіс у добірці послуг для захисників і захисниць України на Гіді:

15:54 31.10.2023

Проведено перевірку стану пожежної та техногенної безпеки в комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Кетрисанівської сільської ради

30 жовтня 2023 року працівником ГУ ДСНС України Наталією Потьомкою було проведено обстеження стану пожежної та техногенної безпеки відділення стаціонарного догляду для постійного проживання комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Кетрисанівської сільської ради.

16:34 30.10.2023