Відбулися святкові Новорічні привітання для окремих категорій дітей

Цей Новий рік ми відзначатимемо по-іншому, на відміну від попередніх, без святкових салютів та гучного сміху. Головні ялинки з кожного куточку України нагадують нам про війну, але вони все одно залишаються святковими!

14:27 28.12.2022

Власне житло для осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Завершується 2022 рік, який вніс свої корективи в життя кожного громадянина нашої країни. Проте є і позитивні моменти, зокрема придбання житла особам, з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. За цей рік власниками житла стало 5 осіб вищевказаної категорії, і вже 2023 Новий рік вони зможуть зустріти у власних оселях.

14:24 28.12.2022

Грошова допомога від ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ разом із Міністерством соціальної політики України продовжують багатоцільову програму грошової допомоги для незахищених родин із дітьми, які постраждали через війну та потребують фінансової підтримки.

14:19 28.12.2022

Відбулася 17 сесія Кетрисанівської сільської ради

16 грудня відбулося засідання 17 сесії сільської ради VIII скликання, яке проводилося у підвальному приміщенні, у звязку з повітряною тривогою на території Кіровоградської області. На порядок денний було внесено 132 питання, з них 73 - земельні.

11:58 19.12.2022