Відбулося засідання виконавчого комітету Кетрисанівської сільської ради

Сьогодні, 18 листопада, під головуванням Кетрисанівського сільського голови Віктора Поліщука, відбулося засідання виконавчого комітету Кетрисанівської сільської ради, на якому прийнято ряд важливих питань.

15:36 18.11.2022

З професійним святом привітали працівників культури та аматорів народного мистецтва  Кетрисанівської  громади

З професійним святом привітали працівників культури та аматорів народного мистецтва Кетрисанівської громади

9 листопада своє професійне свято відзначали працівники культури та аматори народного мистецтва. Попри війну ці талановиті люди бережуть і розвивають українську культуру, вони самовіддано працюють на Перемогу на своєму фронті.

09:37 10.11.2022

Вітання працівникам культури та майстрам народного мистецтва

9 листопада ми відзначаємо Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва! Тож щиро вітаю зі святом всіх тих, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу!

22:54 08.11.2022

Дорогі жителі громади!

28 жовтня ми відзначаємо День визволення України від фашистських загарбників під час Другої світової війни.

00:02 28.10.2022