Актуальна інформація

ЯКЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ВИТЯГІВ ІЗ РЕЄСТРУ ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ ТА В ЯКИХ ВИПАДКАХ ЦЕ СТАНЕ У НАГОДІ?

Що таке “витяг із Реєстру застрахованих осіб”, як отриматипослугу– роз’яснює Олена ПАРХОМЕНКО, начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області.

09:39:04 16.11.2022

Радон і рак

Радон є другою за значимістю причиною розвитку раку легенів у багатьох країнах. За оцінками експертів ВООЗ, радон викликає від 3% до 14% всіх випадків раку легенів в залежності від середнього рівня концентрації радону в повітрі в різних країнах.

09:27:41 16.11.2022

З 1 листопада змінилася вартість оформлення ID-картки та закордонного паспорта

З 1 листопада 2022 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України № 1180 «Про внесення змін у додаток до Постанови КМУ від 2 листопада 2016 р. №770», відповідно до якої ухвалено нові суми вартості адміністративних послуг у сфері міграції.

13:31:49 02.11.2022

ПРО ЗАБОРОНУ СПАЛЮВАННЯ СУХОЇ ТРАВИ

Восени мешканці населених пунктів із дбайливою ретельністю прибирають свої присадибні ділянки та спалюють листя, суху траву, дрібне гілля. При цьому переконані, що таким чином попіл від старих рослин удобрює землю для нових, тож так підвищують родючість.

15:09:38 01.11.2022

Презентовано Збірку методичних матеріалів щодо забезпечення прав і свобод ВПО

Благодійною організацією «Благодійний фонд «Стабілізейшен суппорт сервісез» та «IREX в Україні» презентовано Збірку методичних матеріалів щодо забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення, яке постраждало від військової агресії РФ проти України.

11:21:23 31.10.2022

У листопаді щочетверга на прямому зв’язку пенсійники Кіровоградщини

Щочетверга з 11.00 до 12.00 у головному управлінні за номером “гарячої” лінії (0522) 33-04-41 роз’яснення та консультації з питань, що належать до сфери діяльності Пенсійного фонду України, надають керівники структурних підрозділів.

11:17:31 31.10.2022