Дата: від до Скинути

Відбулася зустріч Кетрисанівської сільської ради з трудовим колективом КНП «Кетрисанівський центр первинної медико-санітарної допомоги»

27 квітня відбулася зустріч Кетрисанівської сільської ради з трудовим колективом КНП «Кетрисанівський центр первинної медико-санітарної допомоги».

14:34 28.04.2021

У Кетрисанівській громаді проведено заходи до Дня пам'яті жертв аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні, на території сіл Кетрисанівської громади старостами сільської ради, прцівниками культури та бібліотечних закладів було проведено відповідні заходи щодо вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

19:43 26.04.2021

Відбулася панахида та покладання квітів в честь пам’яті загиблих учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні, 26 квітня у Свято-Миколаївській церкві м.Бобринець відбулася панахида в честь пам’яті загиблих учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

15:57 26.04.2021

Загальноукраїнська акція до 35-х роковин катастрофи на Чорнобильській АЕС

До 35-тих роковин катастрофи на Чорнобильській АЕС проводиться загальноукраїнська акція, покликана привернути увагу широкого загалу до пам’ятної дати і вшанувати пам’ять жертв катастрофи та ліквідаторів, які ціною свого життя врятували Україну і світ від глобального лиха.

11:58 26.04.2021