Вшановано пам'ять загиблих Героїв

20 лютого наш народ вшановує пам'ять тих, хто у 2014 році став на захист свободи України і гідно ніс звання українського патріота до самої загибелі.

14:33 19.02.2021

Вшановано пам'ять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, до Дня Героїв Небесної Сотні, біля Галереї Слави, яка розташована на першому поверсі адміністративного приміщення, було вшановано пам'ять Героїв Небесної Сотні, серед яких наш земляк Віктор Іванович Чміленко.

10:52 19.02.2021

Відбулася зустріч з трудовим колективом КНП «Кетрисанівський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Сьогодні, 29 січня відбулася зустріч керівництва Кетрисанівської сільської ради з трудовим колективом КНП «Кетрисанівський центр первинної медико-санітарної допомоги».

17:02 29.01.2021

Відбулися заходи з відзначення Дня Соборності України

Сьогодні, 22 січня  відзначається важливе державне свято - День Соборності України. Цього дня, 102 роки тому в Києві проголосили об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

16:05 22.01.2021

Результати поіменного голосування з прийняття рішень 4 сесії Кетрисанівської сільської ради восьмого скликання від 21 січня 2021 року

Результати поіменного голосування з прийняття рішень 4 сесії Кетрисанівської сільської ради восьмого скликання від 21 січня 2021 року

18:20 21.01.2021