Дата: від до Скинути

Працювала постійна профільна комісія сільської ради з питань бюджету, фінансів, власності та ін.

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії  сільської ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення, яке провів Сергій Бергер.

18:46 02.04.2021

Засідання комісії сільської ради з питаь агропромислового розвитку, земельних відносин та ін.

Сьогодні, 2 квітня, напередодні 6 чергової сесії Кетрисанівської сільської ради восьмого скликання, під головуванням Сергія Німенка відбулося засідання постійної комісії  сільської ради з питань агропромислового розвитку, земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

18:45 02.04.2021

Працювала постійна комісія з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності та ін.

31 березня відбулося засідання постійної комісії сільської ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою, охорони здоров'я, освіти, культури та спорту, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, яке провела голова комісії Олена Гадемська.

14:46 01.04.2021

Працювала постійна комісія сільської ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності

30 березня, під головуванням Сергія Бергера, відбулося засідання постійної комісії  сільської ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

09:04 31.03.2021

Відзначили Подякою Кіровоградського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України

Сьогодні, 26 березня, у присутності Кетрисанівського сільського голови Віктора Поліщука було відзначено Подякою Кіровоградського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України начальника відділу освіти Кетрисанівської сільської ради Олексія Різуна.

15:16 26.03.2021

Працювала постійна профільна комісія сільської ради

25 та 26 березня працювала постійна комісія  сільської ради з питань агропромислового розвитку, земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

15:14 26.03.2021

Про визволення населених пунктів громади від німецько-фашистських загарбників

Війни завжди приносили людству страждання, незчисленні жертви, втрати рідних та близьких, страшну розруху. Проклинаючи війни, люди не переставали дивуватись мужності і героїзму захисників Вітчизни, віддаючи належне хоробрим, уболіваючи про загиблих.

17:24 16.03.2021