Дата: від до Скинути

Здійснено перевірку температурного режиму у приміщеннях КНП «Кетрисанівський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Сьогодні, 15 березня Кетрисанівським сільським головою Віктором Поліщуком здійснено перевірку температурного режиму у приміщеннях КНП «Кетрисанівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Кетрисанівської сільської ради.

17:02 15.03.2021

Засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Кетрисанівської сільської ради

12 березня, під головуванням Кетрисанівського сільського голови Віктора Поліщука відбулося перше засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Кетрисанівської сільської ради на 2021-2027 роки.

11:21 13.03.2021

Привітали 100-річну ювілярку

1 березня Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук за участі секретаря сільської ради Людмили Олексієнко, директора КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Марини Назаренко, старости села Олесіївка Світлани Бондаренко, представників сільської громади привітав  із 100-літнім ювілеєм жительку села Олексіївка Євгенію Будяненко.

13:28 02.03.2021